14 August, 2015

FUF❤️fank u Friday❤️Teşekkür Cuma'sı

Müjdemi isterim,bugün Cuma:) Gözümüz aydın:) Sanırsınız ben yarın işe gitmeyeceğim ama Cuma hissi bu işte,gitseniz de işe,içinizi bir hoş ediyor! 

Şahsım adına ben zor bir hafta geçirdim,ruhen! Çok sevdiğim biri beni kıskanç,çok başka sevdiğim imrenme ve kıskanma arasındaki farkı bilmeyen bir .....  yaptı(Boşluğu siz dolduruverin,ben yazmak istemedim) Hani ben hep kendimi suçlarım,bana davranılmasını istediğim gibi davranmaya dikkat ederim,bu kadar ince düşünceye,bazen kendimi acaba zor mu ifade ediyorum diye kızıyorum kendime en çok.Daha az konuşma,hissettiğimi hissettiğim şekilde söyleme huyumdan bir  türlü kurtulamıyorum...Dürüsttüm diye düşünsem de,karşı taraf böyle algılayamıyo olabilir değil mi? Ne komplike varlığım ayol!!! Neyse,burası dök içini rahatla platformu değil,pozitiflik,mutluluk platformu!!! Hoş buna da laf gelebilir kimisinden,çünkü insanlar,paylaştığınız anlık mutluluklardan da şüphe eder olmuş sanki.Sizin sıkıntınızı bilen şahış,koyduğunuz mutluluk fotoğrafına inanmıyor mesela,sizin mutlu olduğunuza!Kimsenin hayatı dört dörtlük değil ki,ama neden güzellikler varken çirkinlikleri paylaşıp hem kendimizi hem karşı tarafı yoralım? Hem herşeyimizi paylaştığımız insanlarla,diğerleri aynı kefede mi? Ayrıca anda kalmayı başarabilirsek görebiliyoruz güzellileri,çık andan bak nasıl da -ok dolu ortalık,ye kafayı sonra!Gir depresyona!

Çok dolmuş buldum kendimi bu hafta.Diyeceğim o ki arkadaşlar,bir aşağı bir yukarı duygularla dolu hayatımda,içimde bazen patlamaya hazır volkana,kendime çok kızdığım anlara rağmen,tüm samimiyetimle hissettiğim anlık mutluluk ve müteşekkir olduğum anlar işte karşınızda.....


Yarı fiyatına inmiş bu chia tohumlarına....(sırf meraktan aldım,hala denemedim)


Fred,sen benim en yakın arkadaşım olabilirsin sanki,seninle geçen her saniyeye,piknik hallerimize,


£1'a bulunan bu çantaya,hayat felsefem üstünde; "sakin kal,ol ve yürüyüşe çık!"H&H'un mürver çiçekli ve şeftalili muffinine,


Bu kadına,Sayesinde içtiğim yasemin çayına( ilk kez denedim,hep denemek istedim güzelliğinden dolayı,süpriz oldu)


Yağmur yağarken,dışarıda bulduğumuz masaya,çok güzel bir masaydı o,boyuma göre çok yüksek olsa da:)


Primark'ın bu tşörtüne"büyüme,büyümek tuzaktır" diyor,alın size bir felsefelerimden biri daha...


Bir hızla evden çıkıp,bir an kafamı indirince karşıma çıkan bu gül kalplere,


Bu vesile ile Amerikan blogları sayesinde keşfettiğim bu sandaletleri yapanlara!!! 3 yazdır giyiyorum,çok çok tavsiye ederim...Hem artık Office'de de satıyorlar!!!


Bir de bu çantaları yeniden ortaya koyanlara müteşekkirim,yürüyüş için çok ideal içine telefon,anahtar gelsin adımlar!!

Sağlığa,Mutluluğa,tecrübeleri yaşatana,

Okuduğunuz,için size hep müteşekkirim!!!

5 comments:

 1. Yerim senin guzel ruhunu ben ❤️ Canta da 10 numaraymis, senin icin yapilmis resmen :)

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. ❤️❤️❤️ Ruhum ruhundan öper!

  ReplyDelete
 4. office ne yahu..acil yardım..bayıldım sandaletlere

  ReplyDelete
 5. Selam Gözde,ayakkabıcı,zincir halinde.office.co.uk Web adresi :)

  ReplyDelete